Polityka prywatności
  1. Administratorem danych osobowych Klientów jest firma IMKA Małgorzata Wojciechowska, ul. Wojska Polskiego 113b 05-822 Milanówek, NIP 529-109-03-63, REGON 146471918, która prowadzi działalność za pośrednictwem sklepu internetowego www.laoliva.pl
  2. Administrator zobowiązuje się do bezpiecznego przechowywania danych.
  3. Dane osobowe oraz informacje zawarte w formularzu rejestracyjnym lub w e-mailu wykorzystywane będą przez Administratora wyłącznie do zawarcia, zmiany lub odstąpienia od umowy. W tym celu Administrator przetwarza następujące dane: imię i nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, NIP, dane Przedsiębiorcy.
  4. Przetwarzanie konieczne jest do zrealizowania umowy.
  5. W przypadku gdy nie zostaną podane niezbędne dane do realizacji zamówienia i Klient nie wyrazi zgody na ich przetwarzanie, nie będzie możliwa realizacja zamówienia.
  6. Klient, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu dostawy przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.
  7. W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu płatności elektronicznej lub karty płatniczej, Administrator udostępnia wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie Internetowym.
  8. Klient ma prawo do wglądu oraz poprawiania treści swoich danych. Żądanie można przesłać na adres: IMKA Małgorzata Wojciechowska ul. Wojska Polskiego 113b 05-822 Milanówek lub za pomocą poczty elektronicznej: sklep@laoliva.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl